top of page

Wirtualna Asysta

Oferuję usługi wirtualnej asysty między innymi: wsparcie administracyjne, osobiste, wsparcie w prowadzeniu profili w social-mediach oraz od strony technicznej. 

ben-kolde-FaPxZ88yZrw-unsplash.jpg

Jak to się zaczęło...

Do kwietnia 2022 roku współprowadziłam fundację Akademia Młodych Głuchych (link do strony).

Do dziś pracuję w dziale Kadr i Płac, gdzie zebrałam doświadczenia typowo administracyjne, również kadrowe-płacowe.

W ciągu czterech lat prowadzenia fundacji – moje działania były głównie w trybie zdalnym. Pisałam m.in. projekty dla NGO, głównie dla fundacji Akademia Młodych Głuchych. Prowadziłam projekty takie jak: „Różowy Orzech„, „Bez Tabu„, a także współorganizowałam dwa festiwale w trybie stacjonarnym oraz w online –Coolturalny Festiwal Głuchych w roku 2019 i Festival Turkus w roku 2020.

W mojej roli jako Sekretarz Zarządu głównie się zajmowałam zarządzaniem zespołem, wypełnianiem formalności, pisaniem sprawozdań, weryfikacją dokumentów m.in. dokumenty kadrowe i innymi zadaniami należącymi do zarządu. Dodatkowo prowadziłam profile w sieciach społecznościowych (Facebook i Instagram), kontaktowałam się z kontrahentami, prowadziłam warsztaty oraz spotkania na temat świata ciszy, kultury Głuchych oraz języka migowego.

 

W mojej roli jako pracownika w dziale kadr i płac głównie się zajmowałam pisaniem i weryfikacji prawidłowością w zgodzie z Kodeksem Pracy oraz Kodeksem Cywilnym umowy o pracę, umowy zlecenia oraz umowy o współpracę (B2B), obsługą kadrową i płacową od przygotowania umowy do wydania świadectwa pracy. Przygotowałam raporty w MS Excelu dotyczące stanu zatrudnienia, absencji, nadgodzin itd. Dbałam o ścisłą współpracę z dostawcami benefitów, klientami oraz z pracownikami w języku polskim lub w języku angielskim. Prowadziłam korespondencję z instytucjami typu ZUS, US, Komornik.

Usługi Wirtualnej Asysty

Rekomendacje od klientów, współpracowników, partnerów.

Współpracowałam z Agnieszką w jednym zespole przez ponad rok. Agnieszka jest odpowiedzialną, zadaniową i kreatywną osobą, praca z nią to czysta przyjemność :)

Magdalena Wierzbicka

bottom of page